18MHz Electronic quartz crystal oscillator KDS18.432 through hole 2 pins pack of 20pcs
Specification:-
  1. High-quality product
  2. Load Capacitance:  18pF
  3. Frequency Tolerance:  30ppm
  4. Frequency Temperature Stability:  20ppm
  5. Resonance Resistance:  40 ohms
Available in Pack Of:
SKU: 8815DN
MRP Rs. 192.39
Rs. 159.00 (Incl. Tax)
Rs. 134.75 (+18.00% GST extra)
Rs. 134.75 / pack of 20 = Rs. 6.74 per piece
Quantity
Add to Cart
Package includes:-
This is the pack of 20 pieces of 18MHz Electronic quartz crystal oscillator KDS18.432 through hole 2 pin