24MHz Electronic quartz crystal oscillators KDS24.000 through hole 2 pins pack of 100pcs
Specification:-
  1. High-quality product
  2. Load Capacitance:  18pF
  3. Frequency Tolerance:  30ppm
  4. Frequency Temperature Stability:  20ppm
  5. Resonance Resistance:  40 ohms
Available in Pack Of:
SKU: 11754DN
MRP Rs. 929.67
Rs. 699.00 (Incl. Tax)
Rs. 592.37 (+18.00% GST extra)
Rs. 592.37 / pack of 100 = Rs. 5.92 per piece
Quantity
Add to Cart
Package includes:-
This is the pack of 100 pieces of 24MHz Electronic quartz crystal oscillator KDS24.000 through hole 2 pin